Värsked tööpakkumised

Infrastruktuuri osakonna juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 58349

Tööpakkumise number

58349

Töö kirjeldus

Infrastruktuuri osakonna juhataja ülesanneteks on osakonna töö korraldamine ja koordineerimine, ameti esindamine tehnilise infrastruktuuriga seotud küsimustes, tehnilise infrastruktuuriga seotud teemaplaneeringute lähteülesannete koostamise ja menetlemise korraldamine, tehnilise infrastruktuuriga seotud lepingute ettevalmistamine.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerimise eeldused:

  • riiklikult tunnustatud akadeemiline kõrgharidus;
  • erialaste teadmiste olemasolu teede ja infrastruktuuri valdkonnas;
  • avaliku esinemise oskus, sealhulgas oskus oma seisukohti ja arvamusi põhjendada;
  • valmisolek meeskonnatööks ja hea suhtlemisoskus;
  • kõrge pingetaluvus, kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise ja vene keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega.

Kandideerimisel tuleb kasuks eelnev projekteerimisalane töökogemus teede ja infrastruktuuri valdkonnas, varasem juhtimiskogemus, riiklike ja Tallinna õigusaktide tundmine.

Pakume huvitavat tööd, õppimis- ja arenguvõimalusi, kaasaegset töökeskkonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
23. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
16. jaanuar 2006