Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58349

Infrastruktuuri osakonna juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Infrastruktuuri osakonna juhataja ülesanneteks on osakonna töö korraldamine ja koordineerimine, ameti esindamine tehnilise infrastruktuuriga seotud küsimustes, tehnilise infrastruktuuriga seotud teemaplaneeringute lähteülesannete koostamise ja menetlemise korraldamine, tehnilise infrastruktuuriga seotud lepingute ettevalmistamine.

Ootused kandidaadile

Kandideerimise eeldused:

  • riiklikult tunnustatud akadeemiline kõrgharidus;
  • erialaste teadmiste olemasolu teede ja infrastruktuuri valdkonnas;
  • avaliku esinemise oskus, sealhulgas oskus oma seisukohti ja arvamusi põhjendada;
  • valmisolek meeskonnatööks ja hea suhtlemisoskus;
  • kõrge pingetaluvus, kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise ja vene keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega.

Kandideerimisel tuleb kasuks eelnev projekteerimisalane töökogemus teede ja infrastruktuuri valdkonnas, varasem juhtimiskogemus, riiklike ja Tallinna õigusaktide tundmine.

Pakume huvitavat tööd, õppimis- ja arenguvõimalusi, kaasaegset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#58349