Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70662

Infrastruktuuri grupi koordinaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Iinfrasstruktuuri grupi koordinaatori töö tulemuslikkusest sõltub Tallinna Ülikooli tuhande töötaja ja seitsme tuhande üliõpilase rahulolu oma töö- ja õpikeskkonnaga.
Koordinaatori vastutusvaldkonnad:
- infotehnoloogia alane tugiteenistus
- arvutiklasside jms infotehnoloogiaalane tehniline teenindamine
- kinnisvara haldus ja hooldus
- arendusprojektide (eelkõige kinnisvara puudutav) tehniline asjaajamine

Ootused kandidaadile

Lõpetatud kõrgharidus (tulenevalt ülikooli ametikohtade täitmise eeskirjast)
Infotehnoloogilise süsteemi juurutamise projektis juhtimistasandil osalemise kogemus
Töökogemus kinnisvara ja tehnika hooldamise/haldamise valdkonnast
Otsustuskogudes (juhatus, nõukogu) osalemise kogemus
Ehitusprojektide alased teadmised ja/või kogemus
Inimeste juhtimise oskused ja kogemus
Kaasaegsete tehnikavahendite kasutamise oskused
Hea suuline ja kirjalik väljendus-, läbirääkimis- ja esinemisoskus

Ettevõte pakub

Võimalust osaleda organisatsioni uuendusprotsessis
Mitmekesist ja arendavat tööd
Kaasaegset töökohta Tallinna kesklinnas
Töötasu 22000 krooni

Lisainfo

Infrastruktuuri grupi moodustavad ülikooli kinnisvara ja IT-osakond ning asutus Elamu. Koordinaator allub kantslerile.

Tööpakkumise number
#70662

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. juuli 2006
Kuulutus sisestati:
21. juuni 2006

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem