Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #743397

Infoturbespetsialist

1
CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*Andmeturbeintsidentidega seotud probleemide lahendamine ja analüüsimine, turvanõrkuste skaneerimine ning läbistustestide planeerimine ja korraldamine
*Võrguliikluse monitoorimine, logihaldus ja analüüsimine
*Valdkonnaga seotud aruandluse pidamine
*Infoturbealastes projektides osalemine

Ootused kandidaadile

KANDIDEERI, KUI
*Omad Eesti kodakondsust
*Sul on IKT alane haridus või töökogemus IT spetsialistina vähemalt 2 aastat
*Omad IT erialaseid sertifikaate (nt MOC, CompTIA)
*Oskad skriptimist ja saad hakkama MS PowerShelliga
*Sul on B2 tasemel inglise keele oskus
*Oled kursis haavatavuste tuvastamise ja läbistustestimise metodoloogiaga
*Tunned Microsofti maailma hingeelu, sul on tehnilist taipu ja oled lahendustele orienteeritud
*Oled hea prioriteetide seadmises ja ajaplaneerimisel
*Sul on läbitud ajateenistus (va isikutel, kes on vanemad, kui 27 eluaastat või naissoost)
*Vastad tegevväelase tervise- ja füüsilise ettevalmistuse nõuetele
*Oled valmis taustakontrolliks (kui kandidaat osutub valituks viimasesse hindamisvooru) ja sobivust ning valmisolekut riigisaladusele juurdepääsuloa saamiseks

Ettevõte pakub

*Brutotasu alates 2000 eurot kuus
*Põhipuhkust 35 päeva aastas
*Vastutusrikast tööd toetavas meeskonnas
*Arenguvõimalusi ja täiendõpet kodu- ning välismaal
*Sportimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#743397

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: Alates 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
1. detsember 2021
Kuulutus sisestati:
13. november 2021

Kaitseväe peastaap on Kaitseväe juhataja tööorgan ning väeliikide ühendstaap. Üksus tegeleb operatiivjuhtimise, väljaõppe planeerimise ja erinevate arendustega. Peamine ülesanne on riigikaitse arengu toetamine - pikaajaliste tegevuste kavandamine, ressursside haldamine, väljaõppe korraldamine ja kontrollimine.

Vaata rohkem