INFOTURBE SPETSIALIST
Tööpakkumise number #697231

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • logiserveri haldamine

  • infoturbeintsidentide uurimine sh pahavara analüüsimine ja raportite koostamine

  • arvutisüsteemide turvanõrkuste tuvastamine

  • oma töövaldkonda puudutavate juhiste ja poliitikate välja töötamine

  • oma valdkonnaga seotud projektide (leitud nõrkuste parandamise organiseerimine, protsessied infoturbe parendamine ja järelevalve) juhtimine

Ootused kandidaadile

  • vähemalt 5 aastast IT-alal (soovitavalt infoturve või administreerimine) töötamise kogemust ja huvi infoturbe vastu

  • teadmised arvutivõrkudest ja serveristest

  • teadmised infoturbe põhialustest

  • hea suhtlemise ja enesekehtestamise oskus

  • tugev analüütiline mõtlemine

  • eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus kesktasemel

  • hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus

Ettevõte pakub

  • uus ja oma töötajatest lähtuv töökeskkond

  • motiveerivad kolleegid ja mitmekesine motivatsioonipakett

  • põnevad erialased väljakutsed

  • õppimis- ja arenemisvõimalused

  • 35-päevane põhipuhkus, vajadusel õppepuhkus

Tööpakkumise number
#697231

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. mai 2021
Kuulutus sisestati:
19. aprill 2021
INFOTURBE SPETSIALIST INFOTURBE SPETSIALIST

Registrite ja Infosüsteemide Keskus

Registrite ja Infosüsteemide Keskus ei ole tavaline riigiasutus. Meid eristab meie töö unikaalsus ja mastaapsus - oleme suurim riiginfosüsteemidele orienteeritud riiigiasutus Eestis. Meie teenuseid kasutab igapäevaselt ca 4700 Eesti riigiametnikku ning meie infosüsteemidest on abi pea kõigile Eesti Vabariigis elavatele inimestele. Mõned meie hallatavatest infosüsteemidest: äriregister, kinnistusraamat, notarite infosüsteem, kohute infosüsteem, riiklik kriminaalmenetlusregister, kohtutäiturite infosüsteem, vanglate infosüsteem jpt

Vaata rohkem