Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #688811

Infoturbe ekspert

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 23. veebruar 2021
Kuulutus aegub: 1. märts 2021

Töö kirjeldus

Otsime infoturbe eksperti, kelle ülesanne on tagada loodavate süsteemide vastavus vajalikele turvanõuetele. Tarkvara üleandmisel tuleb nõustada lõpphaldajaid turvaküsimustes.

Ootused kandidaadile

Meie ootused kandidaadile:

  • infoturbe korraldamine ja rakenduste turvalisusnõuete väljaselgitamine ning täitmise tagamine - nõuete kirjeldamine ja vajaliku vastavus-dokumentatsiooni koostamine;
  • ISKE rakendamise kogemus, soovitavalt ka ISO 27001 rakendamise kogemus;
  • väga hea eesti ja inglise keele oskus;
  • kõrgharidus;
  • vähemalt 2-aastane töökogemus.

Ettevõte pakub

Väärtustame oma inimesi:

  • meil on paindlik tööaeg ja sõbralik töökeskkond Tartu Ülikooli uues Delta hoones;
  • Sind ootab huvitav kokkupuude ja sisseelamine geeniteaduse valdkonda;
  • toetame enesearengut mitmekülgsete koolitusprogrammidega;
  • toetame sportlikku eluviisi.

Tööpakkumise number
#688811

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. märts 2021
Kuulutus sisestati:
23. veebruar 2021

Tartu Ülikool viib rahvusülikoolina edasi Eesti akadeemilist vaimsust, kultuuri ja uuendusmeelsust ning kuulub rahvusvahelise teadusülikoolina maailma parimate ülikoolide 1,2% sekka. Üliõpilastele ja teadlastele on loodud siin õppe- ja teadustöö tingimused, mis konkureerivad maailma tippülikoolidega.

Eesti ihaldusväärseim tööandja 2019

Vaata rohkem