Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54645

Infotehnoloogiatalituse peaspetsialist (andmebaaside administraator)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Andmebaaside administreerimine ja osalemine arendusprojektides.

Ootused kandidaadile

  • info- või kommunikatsioonitehnoloogia alane eriharidus, soovitavalt kõrgharidus;

  • vähemalt 2 aastane infotehnoloogia-alane töökogemus;

  • ametialane täiendkoolitus viimase aasta jooksul;

  • riigikeele korrektne valdamine kõnes ja kirjas;

  • relatsiooniliste andmebaaside põhimõtete hea tundmine;

  • SQL keele hea tundmine;

  • väga head kogemused Microsoft Access kasutamisel ja selle rakenduste (MS Visual Basic) loomisel;

  • Windows operatsioonisüsteemi platvormi tundmine;

  • erialase inglise keele hea oskus;

  • õppimisvõime ja arenemistahe;

  • usaldusväärsus ja kohusetundlikkus;

  • algatusvõime ja meeskonnatöö oskus;

  • kasuks tulevad teadmised ja kogemused Oracle ja MYSQL andmebaaside administreerimisest ja nende rakenduste haldamisest, IT arendusprojektide juhtimisest, Unix/Linux operatsioonisüsteemidest, XML spetsiifikast, erinevatest veebitehnoloogiatest;

  • kasuks tuleb avaliku sektori infotehnoloogia-alaste õigusaktide tundmine ja riigiasutuste asjaajamiskorra tundmine.

põnevat ja mitmekesist tööd arenevas töökeskkonnas ja sõbralikus meeskonnas;

koolitusvõimalusi ja arenguperspektiivi;

kaasaegseid töötingimusi ja -vahendeid.

Tööpakkumise number
#54645