Infotehnoloogiatalituse peaspetsialist (andmebaaside administraator)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 54645

Tööpakkumise number

54645

Töö kirjeldus

Andmebaaside administreerimine ja osalemine arendusprojektides.

Nõudmised kandidaadile

• info- või kommunikatsioonitehnoloogia alane eriharidus, soovitavalt kõrgharidus;

• vähemalt 2 aastane infotehnoloogia-alane töökogemus;

• ametialane täiendkoolitus viimase aasta jooksul;

• riigikeele korrektne valdamine kõnes ja kirjas;

• relatsiooniliste andmebaaside põhimõtete hea tundmine;

• SQL keele hea tundmine;

• väga head kogemused Microsoft Access kasutamisel ja selle rakenduste (MS Visual Basic) loomisel;

• Windows operatsioonisüsteemi platvormi tundmine;

• erialase inglise keele hea oskus;

• õppimisvõime ja arenemistahe;

• usaldusväärsus ja kohusetundlikkus;

• algatusvõime ja meeskonnatöö oskus;

• kasuks tulevad teadmised ja kogemused Oracle ja MYSQL andmebaaside administreerimisest ja nende rakenduste haldamisest, IT arendusprojektide juhtimisest, Unix/Linux operatsioonisüsteemidest, XML spetsiifikast, erinevatest veebitehnoloogiatest;

• kasuks tuleb avaliku sektori infotehnoloogia-alaste õigusaktide tundmine ja riigiasutuste asjaajamiskorra tundmine.

põnevat ja mitmekesist tööd arenevas töökeskkonnas ja sõbralikus meeskonnas;

koolitusvõimalusi ja arenguperspektiivi;

kaasaegseid töötingimusi ja -vahendeid.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. november 2005
Kuulutus sisestati:
8. november 2005