Värsked tööpakkumised

Infotehnoloogiaspetsialist (nö helpdesk)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 278992

Tööpakkumise number

278992

Töö kirjeldus

Klientide teenindamine, IT alane nõustamine ja IT alaste küsimuste lahendamine. Klientidele telefoni ja posti teel küsimistele vastamine.

Tööülesanded:
- Telefoni ja posti teel klientide küsimustele vastamine ja tööde/küsimuste delegeerimine spetsialistidele ning tagasiside kontrollimine
- Klientide nõustamine ja tehnilise toe osutamine
- IT probleemide, tarkvara ja riistvaratemaatiliste küsimuste ja ülesannete lahendamine

Nõudmised kandidaadile

- Eesti Vabariigi kodanik
- Erialane kesk-eri või kõrgharidus
- Soovitav töökogemus vähemalt 3 aastat
- Hea eesti keele oskus
- Inglise keele valdamine erialasel tasemel
- Arvuti kasutamise oskus professionaalsel tasandil (Microsofti platvormi tooted)
- Kaughaldusvahendite tundmine (RDP, Team Viewer, VNC jt)
- Bürootehnika ja IT seadmete kasutamise oskus
- Erialased teadmised (IT turvalisus, teeninduspõhimõtted, asjaajamine, dokumendihaldus, ajahaldus)
- Etiketinõuete ja teeninduskultuuri tundmine
- Suhtlemis- ja koostööoskus
- Usaldusväärsus, täpsus ja korrektsus

Kandideerimisel tuleb kasuks:

- riigikaitse valdkonna tundmine;
- avalikus sektoris töötamise kogemus;
- juhendmaterjalide väljatöötamise kogemus;
- riigisaladusele juurdepääsu loa olemasolu.
- Kaitseliidu või Naiskodukaitse liikmelisus

Ettevõte pakub

Avaliku teenistuse seadusest tulenevaid tagatisi
Arenguvõimalusi ja täiendõpet
Kaasaegseid töötingimusi
Vaheldusrikast tööd
Sportimisvõimalusi

Lisainfo

Tööle asumise aeg on 02.09.2012
Seoses avaliku teenistuse seadusest tulenevale piirangule vanemametnikele on kandideerimise miinimumvanus 21-eluaastat

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
19. juuli 2012
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2012
Brutopalk:
kuni 1100 EUR kuus
Lisainfo palga kohta:
Palk on bruto

KAITSELIIT on kaitsejõudude osa, Kaitseministeeriumi valitsemisalas tegutsev vabatahtlik, sõjaväeliselt korraldatud, relvi valdav ning sõjaväeliste harjutustega tegelev riigikaitseorganisatsioon, mis täidab temale Kaitseliidu seadusega ja selle alusel pandud ülesandeid.