Värsked tööpakkumised

Infotehnoloogiaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 126739

Tööpakkumise number

126739

Töö kirjeldus

Väljaõppekeskuse majandustarkvara administreerimine ja kasutajatoe tagamine.

Nõudmised kandidaadile

• Baasteadmised laomajandusest ja raamatupidamisest
• Spetsialisti tasemel Windows operatsioonisüsteemi ja kontoritarkvara tundmine
• Baasteadmised TCP/IP võrkudest ja võrguseadmetest
• Riistvara remondi ja komplekteerimisoskus
• Inglise keele oskus

Kasuks tuleb:
• Windows serveri platvormide tundmine
• Algteadmised UNIX operatsioonisüsteemidest
• Autojuhiload

Ettevõte pakub

• Erialane täiendkoolitus
• Avalikust teenistusest tulenevaid soodustusi

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2007

Tapa Väljaõppekeskus on Eesti suurim lahingutoetusüksuste väljaõppekeskus, mille koosseisu kuuluvad Suurtükiväegrupp, Õhutõrjedivisjon, Pioneeripataljon ja Kaitseväe Keskpolügoon. Toetusüksustena toimivad väljaõppekeskuse staap ja Tagalakeskus. Planeeritud on välja õpetada korraga kuni 800 ajateenijat, lisanduvad veel koolitatavad kaadrikaitseväelased. Ka külastavad väljaõppekeskust sageli välisriikide kaitseväelased.