Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198865

Infotehnoloogiaosakonna infrastruktuuri talituse IT SÜSTEEMIADMINISTRAATOR (lepinguline)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ministeeriumi IT infrastruktuuri võrgu, serverite ja Windows keskkonna põhiste infosüsteemide administreerimine ja monitoorimine ning selle tõrgeteta toimimise ja töökindluse tagamine;
  • andmeturbe ja digitaalsete andmete varundamise korraldamine;
  • ametnike abistamine infotehnoloogia (IT) valdkonna küsimustes.

Nõudmised kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:

  • Infotehnoloogiaalane kõrgharidus või selle omandamine;
  • töökogemus IT süsteemiadministraatorina vähemalt 2 aastat;
  • varasem töökogemus Windows serverite ja selle rakendusplatvormil põhinevate infosüsteemide haldamisel;
  • head riistvaralised teadmised ja oskused;
  • väga hea eesti keele ja hea inglise keele oskus;
  • hea suhtlemisoskus ja analüüsivõime.

Kasuks tuleb : Microsoft SharePoint, Microsoft SQL Server, Microsoft Internet Information Service, IBM Lotus Domino ja IBM Websphere administreerimisoskused. Algatusvõime ja iseseisvus, loov mõtlemine, vastutustunne, usaldusväärsus ja täpsus.

  • huvitavat, vastutusrikast ning mitmekülgset tööd mainekas riigiasutuses;
  • tööalaseid väljakutseid, mitmekülgseid arenguvõimalusi;
  • tööd avatud ja teotahtelises meeskonnas;
  • võimalust olla oluliste otsuste tegemise juures.

Tööpakkumise number
#198865

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
17. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2010

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi tegevuse eesmärgiks on luua tingimused Eesti majanduse konkurentsivõime kasvuks ning tasakaalustatud ja jätkusuutlikuks arenguks läbi riigi majanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise.

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas on riigi majanduspoliitika ja majanduse arengukavade väljatöötamine ning elluviimine tööstuse, kaubanduse, energeetika, elamumajanduse, ehituse, transpordi (sealhulgas transpordi infrastruktuur, veondus, transiit, logistika ja ühistransport), liikluskorralduse (sealhulgas liiklus raudteel, maanteedel ja tänavatel, vee- ja õhuteedel), liiklusohutuse suurendamise ja liiklusvahendite keskkonnakahjulikkuse vähendamise, informaatika, telekommunikatsiooni, postiside ja turismi valdkonnas; riigi infosüsteemide arendamise koordineerimine; tehnoloogiline arendustegevus ja innovatsioon; metroloogia, standardimise, sertifitseerimise, akrediteerimise, tegevuslubade, registrite, tööstusomandi kaitse, konkurentsijärelvalve, tarbijakaitse, ekspordiarengu ja kaubanduse kaitsemeetmete korraldamine; ettevõtluse regionaalse arengu ja investeeringute alased küsimused, vedelkütuse miinimumvaru haldamine ning vastavate õigusaktide eelnõude koostamine.

Vaata rohkem