Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #116000

Infotehnoloogia valdkonna peaspetsialist (programmeerija)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: ametnik

Kuulutus sisestati: 17. juuli 2007
Kuulutus aegub: 5. august 2007

Töö kirjeldus

  • ameti esindamine kohtumenetlustes, kohtuotsuste täitmise järelevalve ja kohtupraktika analüüs;
  • õigusaktide eelnõude väljatöötamine, õigusloome menetlustes osalemine ja õigusaktide rakendamise analüüsimine;
  • Euroopa Liidu õigusaktide ja kohtuotsuste analüüsimine;
  • ameti õigusteenindamine ametikoha pädevuse piires.

Ootused kandidaadile

  • õigusalane kõrgharidus (või selle omandamine hiljemalt kevad 2007);
  • eesti keele oskus kõrgtasemel nii kõnes kui ka kirjas;
  • vene ja inglise keele oskus vähemalt kesktasemel;
  • väga hea arvuti kasutamise oskus;
  • iseseisva mõtlemise ja analüüsimise võime, sh iseseisvus otsuste vastuvõtmisel;
  • kohusetunne ning otsustus- ja vastutusvõime;
  • võime stabiilselt ja tulemuslikult töötada pingeolukorras;
  • väga hea suhtlemis- ja koostööoskus, sh suurepärane eneseväljendusoskus ja initsiatiivikus;
  • vanus vähemalt 21 eluaastat.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja mitmekesist tööd;
  • kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
  • võimalust enesearendamiseks.

Lisainfo

Kasuks tuleb kohtuasjade korraldamise kogemus ja teadmised avalikust teenistusest ning Kodakondsus-ja Migratsiooniameti tegevust puudutavatest õigusaktidest.

Tööpakkumise number
#116000

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
5. august 2007
Kuulutus sisestati:
17. juuli 2007

Kodakondsus- ja Migratsiooniamet on Siseministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, kes täidab seadustest ja teistest õigusaktidest tulenevaid ülesandeid kodakondsuse ja migratsiooni valdkonnas.

Vaata rohkem