Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57528

Infotehnoloogia teenistuse tarkvara grupi spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • IT Helpdesk - kasutaja probleemide vastuvõtmine, registreerimine ja lahendamine
  • Rakenduste administreerimine
  • Kasutajate nõustamine
  • Registreeritud probleemide analüüs
Arenguperspektiivis lisanduvad:
  • Tarkvara ülesannete püstitamine ja valmis toodete testimine
  • Kasutajajuhendite koostamine
  • Kasutajate koolitus

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus või selle omandamine (soovitavalt infotehnoloogia alane)
  • Kohusetundlikkus, vastutusvõime ja aktiivsus
  • Väga hea suhtlemisoskus
  • Kiire õppimisvõime
  • Eesti keele oskus kõrgtasemel
  • Inglise keele oskus erialakirjandusest arusaamiseks
Kasuks tulevad:
  • Praktilised kogemused andmebaasisüsteemidega (MS SQL)
  • Eelnev töökogemusIT kasutajatoena, rakenduste administraatorina, projektijuhina või analüütikuna
  • Projektijuhtimise oskused ja kogemused

  • Tööülesannete täitmiseks vajalikku alg- ja täiendkoolitust asutusesiseselt
  • Kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda
  • Enesetäiendamisvõimalusi
  • Mobiiltelefoni ja selle kulude katmist kuni 600 krooni kuus
  • Isikliku sõiduvahendi kasutamise kompensatsiooni

Lisainfo

Tööaeg: E-R 8.00 - 16.30
Töökoht asub Tallinna kesklinnas
Autojuhiloa omamine ja isikliku sõiduvahendi kasutamise võimalus on soovitav.

Tööpakkumise number
#57528