Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52197

Infotehnoloogia teenistuse tarkvara grupi juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tarkvara grupi juhtimine ja töö korraldamine
  • IT Helpdesk - kasutaja probleemide vastuvõtmine, registreerimine ja lahendamine
  • Rakenduste administreerimine
  • Tarkvara ülesannete püstitamine
  • Tarkvara testimine
  • Kasutajajuhendite koostamine
  • Kasutajate koolitus ja nõustamine

Ootused kandidaadile

  • Infotehnoloogia alane kõrgharidus
  • Eelnev juhtimise kogemus infotehnoloogia vallas või pikaajaline infotehnoloogia alane töökogemus projektijuhina või analüütikuna
  • Kohusetundlikkus, vastutusvõime ja aktiivsus
  • Väga hea suhtlemisoskus
  • Kiire õppimisvõime
  • Eesti keele oskus vähemalt algtasemel
  • Inglise keele oskus erialakirjandusest arusaamiseks
Kasuks tulevad praktilised kogemused tarkvara arendusprotsessides ja andmebaasisüsteemidega (MS SQL), CASE vahendi ja vahendiga haakuva metoodika tundmine ja projektijuhtimise oskused ning kogemused.

  • Tööülesannete täitmiseks vajalikku asutusesisest täiendkoolitust
  • Kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda
  • Täiendkoolitust ja enesetäiendamisvõimalusi
  • Mobiiltelefoni ja selle kulude katmist
  • Isikliku sõiduvahendi kasutamise kompensatsiooni

Lisainfo

Tööaeg: E-R 8.00 - 16.30
Töökoht asub Tallinna kesklinnas
Autojuhiloa omamine ja isikliku sõiduvahendi kasutamise võimalus on soovitav.
Päevases õppevormis õppimine on kandideerimisel takistuseks.

Tööpakkumise number
#52197

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
27. september 2005
Lisainfo palga kohta:
10 000 EEK kuus

AS Ida-Tallinna Keskhaigla asutati Tallinna Linnavolikogu otsusega 23.08.2001.a nr 226 Tallinna Magdaleena Haigla, Tallinna Keskhaigla, Tallinna Hooldushaigla, Tallinna Järve Haigla, Tallinna Tőnismäe Polikliiniku ja Tallinna Mäekalda Polikliiniku ühendamise teel.

Elanikkonnale tervishoiuteenuse pakkumiseks töötab meie haiglas üle 1800 töötaja. Oma eesmärgiks oleme seadnud patsiendi rahulolu tagamise tervishoiuteenuste kättesaadavuse parandamise ja teenuste kőrge kvaliteedi kaudu.

Vaata rohkem