Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55075

Infotehnoloogia teenistuse riistvaragrupi spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kasutajate nõustamine ja abistamine infotehnoloogia kasutamisel
  • Infosüsteemi administreerimine ja arendamine
  • IT infrastruktuuri käideldavuse ja turvalisuse tagamine

Ootused kandidaadile

  • Praktilised kogemused Microsofti operatsioonisüsteemidega (MS Windows XP, Server 2003), rakendustega (MS Exchange, SMS js SQL, SharePoint) ja Active Directory haldamisega
  • Teadmised arvutivõrkude (LAN; WAN, WiFi) tööpõhimõtetest, lahendustest ja turvalisusest
  • Kohusetundlikkus ja vastutusvõime
  • Hea suhtlemisoskus
  • Eesti keele oskus kõrgtasemel
  • Inglise keele oskus erialakirjandusest arusaamiseks

Kasuks tuleb pikaajaline infotehnoloogia alane töökogemus

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • Võimalust areneda kiiresti arenevas infotehnoloogia valdkonnas

Lisainfo

Tööaeg: E-R 8.00 - 16.30
Töökoht asub Pärnu mnt 104, Tallinn
Autojuhiloa omamine ja isikliku sõiduvahendi kasutamise võimalus on soovitav.
Päevases õppevormis õppimine on kandideerimisel takistuseks.

Tööpakkumise number
#55075