Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57535

Infotehnoloogia teenistuse riistvaragrupi spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kasutaja töökohtade haldamine
  • Infosüsteemi komponentide administreerimine ja arendamine
  • Infosüsteemi käideldavuse ja turvalisuse tagamine
  • Kasutajate nõustamine

Ootused kandidaadile

  • Praktilised kogemused Microsofti operatsioonisüsteemidega (MS Windows XP, Server 2003), rakendustega (MS Exchange, SMS, SQL, SharePoint) ja Active Directory haldamisega.
  • Teadmised arvutivõrkude (LAN, WAN, WiFi) tööpõhimõtetest, lahendustest ja turvalisusest.
  • Kasuks tuleb pikaajaline infotehnoloogia alane töökogemus.
  • Kohusetundlikkus ja vastutusvõime.
  • Hea suhtlemisoskus.
  • Eesti keele oskus kõrgtasemel.
  • Inglise keele oskus erialakirjandusest arusaamiseks

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • Võimalust areneda kiiresti arenevas infotehnoloogia valdkonnas
  • Mobiiltelefoni ja selle kulude katmist kuni 600.- krooni kuus
  • Isikliku sõiduvahendi kasutamise kompensatsiooni

Lisainfo

Töökoht asub Ravi tn 18, Tallinn.
Tööaeg E-R kella 08-00-16.30.
Autojuhiloa ja isikliku sõiduvahendi omamine on soovitav.
Päevases õppevormis õppimine on kandideerimisel takistuseks.

Tööpakkumise number
#57535