Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #42392

Infotehnoloogia teenistuse riistvaragrupi spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Arvuti kasutajate koolitamine ja nõustamine
  • Infotehnoloogiaalaste süsteemide administreerimine ja arendamine
  • Haigla infosüsteemi käideldavuse ja turvalisuse tagamine

Ootused kandidaadile

  • praktilised kogemused Microsofti operatsioonisüsteemidega (MS Windows XP, Server 2003) ja rakenduste haldamisega (MS SharePoint, Exchange, SMS, SQL, Active Directory)
  • teadmised arvutivõrkude (LAN, WAN, WiFi) tööpõhimõtetest, lahendustest ja turvalisusest.
  • kasuks tuleb pikaajaline infotehnoloogia alane töökogemus
  • kohusetundlikkus ja vastutusvõime
  • hea suhtlemisoskus
  • eesti keele oskus kesktasemel, vene keele oskus suhtlustasemel
  • inglise keele oskus erialakirjandusest arusaamiseks

Ettevõte pakub

* Mitmekesist ja rutiinivaba tööd arenevas ettevõttes
* Mõimalust areneda kiiresti arenevas infotehnoloogia valdkonnas
* Mobiiltelefon ja selle kulude katmine kuni 600.- krooni kuus.
* Isikliku sõiduvahendi kasutamise kompensatsioon

Lisainfo

Töökoht asub Pärnu mnt 104, Tallinn.
Tööaeg E-R kella 08-00-16.30.
Autojuhilubade ja isikliku sõiduvahendi omamine on soovitav.
Päevases õppevormis õppimine on kandideerimisel takistuseks.

Tööpakkumise number
#42392