https://www.cvkeskus.ee/53195

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53195

Infotehnoloogia peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Täpsem informatsioon telefonil 78 50 900


Ootused kandidaadile

* Eriharidust infotehnoloogia erialal
* Võimet iseseisvalt otsustada ja sihipäraselt tegutseda
* Head inglise keele oskust kõnes ja kirjas
* Ausust, lojaalsust, korrektsust ja usaldusväärsust


Ettevõte pakub

avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi


Tööpakkumise number
#53195
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Infotehnoloogia peaspetsialist
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!