Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67235

Infotehnoloogia peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- arvutisüsteemi kasutajaõiguste süsteemi (domeeni) administreerimine
- domeeni ja infosüsteemide vaheliste liideste ning personaliarvestustarkvara Persona haldamine
- valdkonnaga seotud dokumentatsiooni (sh haldus- ja kasutusprotseduuride kirjelduste) koostamine

Ootused kandidaadile

- informaatika-alane kõrgharidus või selle omandamine lõpetamisjärgus ning töökogemus infotehnoloogia valdkonnas
- Microsofti serveritarkvara tundmine ja administreerimise kogemus
- väga head teadmised Windows 2000 domeenist ja AD toimimisest
- eesti keele oskus kõrgtasemel ja inglise keele oskus kesktasemel koos ametialase sõnavara valdamisega

Ettevõte pakub

- huvitavat ja vastutusrikast tööd kaasaegses töökeskkonnas
- eneseteostus- ja arenguvõimalust
- täiendkoolitust

Lisainfo

Avaldus koos elulookirjeldusega palume esitada hiljemalt 31. maiks 2006.

Tööpakkumise number
#67235