Värsked tööpakkumised

Infotehnoloogia osakonna spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 85350

Tööpakkumise number

85350

Töö kirjeldus

INFOTEHNOLOOGIA OSAKONNA SPETSIALIST on Sisekaitseakadeemia arvutikasutajate tehniline tugi, valdavalt Windows 2000 ja Windows XP keskkonnas.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame
· Windows’i operatsioonisüsteemi administreerimiskogemust
· levinumate Office pakettide (MS Office, Openoffice) tundmist
· arvutivõrkude, sh riist- ja tarkvara tundmist
· arvutiriistvara tundmist, lisaks kõikvõimalike lisaseadmete (printerid, skännerid, projektorid, sülearvuti dokid jne) tundmist
Kasuks tuleb
· kogemus Lotus Notesiga
· audio-, video- ja pilditöötlusprogrammide tundmine (õppematerjalide valmistamisel abistamiseks)
· hea arusaam veebilehtede toimimisest ja html keele tundmine (veebirakenduste nagu ÕIS, IVA, meie veebileht jne. kasutamisel abistamiseks)
· Linux’i operatsioonisüsteemide tundmine

Ettevõte pakub

Pakume
· riigiasutusele omaseid soodustusi
· hulgaliselt väärtuslikke töökogemusi
· arenevat töökeskkonda ning toredaid kolleege

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
30. november 2006
Kuulutus sisestati:
14. november 2006

Eesti Sisekaitse Akadeemia loodi 1992, 1993 nimetati kool ümber Eesti Riigikaitse Akadeemiaks. 1998 lõpetati sõjaväeliste erialade õpetamine ning kool sai Sisekaitseakadeemia nime. Akadeemia on riigile kuuluv rakenduskõrgkool, mis valmistab ette kõrgharidusega riigi- ja kohaliku omavalitsuse ametnikke, korraldab ametnike täiend-, kaug- ja ümberõpet ning teostab rakendusuuringuid oma valdkondades