Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #305147

Infotehnoloogia osakonna peaspetsialist (teenuste haldur)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ministeeriumi ja konsolideeritud allasutuste taristu infosüsteemide teenuste haldamine ja kvaliteedi tagamine;
  • ministeeriumi arvutivõrgu, arvutite, andmebaaside ja andmeside süsteemi teenuste väljaarendamine, hoolduse, funktsioneerimise ja arendamise tagamine;
  • intsidentidehalduse tarkvara jm ITIL (Information Technology Infrastructure Library) protsesside tugitarkvarade peakasutaja rolli täitmine;
  • teenuste mõõdikute kirjeldamine, nende juurutamine ning kasutamine teenuste kvaliteedi hindamisel;
  • infoturbe põhimõtete ja meetmete väljatöötamine ning rakendamise jälgimine.

Ootused kandidaadile

  • infotehnoloogiaalast haridust;
  • häid teadmisi ITIL infotehnoloogia korraldamise protsessiraamistikust;
  • teenuste kataloogi koostamise ja ajakohastamise kogemusi;
  • häid teadmisi intsidentide- ning probleemihaldusest ning kasutajatoest;
  • andmekaitse ja üldise turvalisuse põhimõtete tundmist;
  • eesti keele oskust C1 tasemel ja inglise keele oskust B2 tasemel;
  • head eneseväljendus- ja suhtlemisoskust;
  • õppimis- ja arenemisvõimet, korrektsust, täpsust, järjekindlust ja püsivust.

Ettevõte pakub

  • enesearendamise võimalusi;
  • kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • sõbralikku ja arengule suunatud kollektiivi.

Lisainfo

Avaldus ja CV esitada Põllumajandusministeeriumi personaliosakonda elektrooniliselt aadressil konkurssatagri.ee. Täpsemat teavet saab telefonidel
6 256 215 Urve Anter ja 6256 111 Jaanus Kuusler.

Tööpakkumise number
#305147

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
5. mai 2013
Kuulutus sisestati:
18. aprill 2013

Põllumajandusministeerium tegutseb Vabariigi Valitsuse 30. juuli 2004.a määruse nr 264 "Põllumajandusministeeriumi põhimäärus" alusel.
Ministeeriumi tegevuse eesmärk on luua tingimused Eesti maaelu, põllu- ja kalamajanduse jätkusuutlikuks ja mitmekesiseks arenguks, tagada ohutu ja nõuetekohane toit ja sööt ning hea loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse alane olukord maaelu-, põllumajandus- ja kalanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise ning toiduohutuse, loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse nõuete väljatöötamise ja rakendamise korraldamise kaudu.

Vaata rohkem