Värsked tööpakkumised

Infotehnoloogia osakonna peaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 57727

Tööpakkumise number

57727

Töö kirjeldus

Infotehnoloogia osakonna peaspetsialisti töö eesmärgiks on serverite administreerimine ja häireteta toimimise tagamine ning veebi- ja andmebaasilahenduste programmeerimine.

Nõudmised kandidaadile

*Head teadmised ja oskused Linux (Debian, SuSE, RedHat) ja BSD (FreeBSD, OpenBSD) operatsioonisüsteemidega administraatori tasemel;
*teadmised Oracle 10g, PostgresSQL ja MySQL andmebaasidest;
*hea arvutivõrkude tehnoloogiate tundmine;
*korrektsus töös, usaldusväärsus ja koostöövalmidus;
*hea õppimisvõime ja soov end arendada.

Lisaks tulevad kasuks:
*Oracle10g, PostgresSQL ja MYSQL andmebaaside programmeerimisoskused;
*.Net platvormi programmeerimispõhimõtete tundmine;
*veebirakenduste programmeerimisoskus ja kogemus (PHP, CGI, FastCGI);
*töökogemus UNIX administraatorina või süsteemiprogrammeerijana.

Ettevõte pakub

*Stabiilset tööd professionaalses ja arenevas meeskonnas;
*kaasaegset töökeskkonda;
*eneseteostust ja arenguvõimalust;
*töö tulemuslikkusest sõltuvat tasu;
*täiendkoolitust.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV ja kandoideerimise avaldus hiljemalt 16.jaanuar 2006.
Lisainfo telefonil 62 01 324, Aldo Tatter

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
16. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
6. jaanuar 2006

Eesti Riiklik Autoregistrikeskus on Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas tegutsev hallatav riigiasutus, mis teostab täidesaatvat riigivõimu ja osutab avalikke teenuseid seaduses ettenähtud alustel ja ulatuses. Oma ülesannete täitmisel esindab ARK riiki.