Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56524

Infotehnoloogia osakonna peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peaspetsialisti tööülesanneteks on:
*serverite administreerimine ja häireteta toimimise tagamine;
*veebi- ja andmebaasilahenduste programmeerimine.

Ootused kandidaadile

*IT alane kõrgharidus ja vähemalt 3-aastane töökogemus IT alal, sellest vähemalt 1,5-aastane töökogemus UNIX administraatorina või süsteemprogrammeerijana:
*teadmised ja oskused Linux (Debian, SuSE, RedHat jm.) ja 4.4BSD-Lite põlvkonna operatsioonisüsteemides administraatori tasemel;
*arvutivõrkude tehnoloogiate tundmine (TCP/IP standard, võrguseadmete riistvara) ja oskused konfigureerida võrguteenuseid (DNS, RADIUS,SMTP, NTP jne);
*süsteemiprogrammeerimisoskused UNIX keskkonnas, hea C/C++ tundmine;
*teadmised relatsioonilistest andmebaasidest,SQL ja PL/SQL oskused;
*teadmised Oracle 10g, PostgresSQL ja MySQL andmebaasidest;
*korralikud administreerimisoskused Windows 2000 Server ja Windows 2003 Server keskkonnas;
*eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus suhtlustasandil;
*korrektsus töös, usaldusväärsus, ausus, kõrge pingetaluvus, koostöövalmidus, meeskonnatöö oskus;
*hea õppimisvõime ja soov end arendada.

Lisaks tulevad kasuks:
*programmeerimisoskused erinevates programmeerimiskeeltes, ka MS Windows keskkonnas, sh draiverprogrammeerimises, DDK paketi ja Native API tundmine;
*Oracle 10g, PostgresSQL ja MySQL andmebaaside programmeerimisoskused;
*OpenBSD, FreeBSD, Sun Solaris administreerimisoskused ja kogemused;
*.Net platvormi programmeerimispõhimõistete tundmine;
*veebirakenduste programmeerimisoskus ja kogemus, teadmised CGI, FastCGI, ISAPI standarditest.

Ettevõte pakub

*stabiilset tööd professionaalses ja arenevas meeskonnas;
*kaasaegset töökeskonda;
*eneseteostust ja arenguvõimalust;
*töö tulemuslikkusest sõltuvat tasu.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV ja lühike põhjendus, miks soovid kandideerida ja miks sobiksid peaspetsialisti ametikohale hiljemalt 22.12.2005.a. Lisainfo telefonil 6201324, Aldo Tatter

Tööpakkumise number
#56524