Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64902

Infotehnoloogia osakonna peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • osakonna dokumendihalduse korraldamine, sh kirjavahetus;
  • riigihangetega seotud materjalide ettevalmistamine ning lepingute haldamine;
  • väiksemahuliste hangete iseseisev korraldamine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel nii kõnes kui ka kirjas;
  • inglise ja/või vene keele oskus kesktasemel;
  • väga hea arvuti kasutamise oskus;
  • väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus;
  • otsustus- ja vastutusvõime, sh iseseisvus otsuste vastuvõtmisel;
  • kohusetunne, stressitaluvus ja võime töötada pingelises olukorras;
  • õppimisvõime ja tahe tegutseda keerulises valdkonnas;
  • vanus vähemalt 21 eluaastat.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja mitmekesist tööd;
  • kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
  • võimalust enesearendamiseks.

Lisainfo

Kandidaadile tuleb kasuks eelnev töökogemus asjaajamise ja/või infotehnoloogia valdkonnas; põhjalikud infotehnoloogiaalased teadmised ning avaliku halduse põhimõtete tundmine.

Tööpakkumise number
#64902