Värsked tööpakkumised

Infotehnoloogia osakonna peaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 191472

Tööpakkumise number

191472

Töö kirjeldus

  • Kasutajate arvutialaste probleemide registreerimine ja lahendamine
  • Riist- ja tarkvara paigaldamine ning hooldamine arvutitöökohtadel ja serverites
  • Võrguseadmete paigaldamine, hooldamine ja võrgu monitooring

Nõudmised kandidaadile

  • Keskeri – või kõrgharidus, soovitavalt infotehnoloogia, elektroonika või matemaatika alal
  • Head teadmised arvutiriistvarast, MS platvormi operatsioonisüsteemidest ja rakendustarkvarast ning arvutivõrkudest ja võrguseadmetest
  • B kategooria juhilubade olemasolu ja sõidukogemus
  • Kasuks tuleb Linux operatsioonisüsteemi tundmine, teadmised SQL päringukeelest ning erialaste IT sertifikaatide omamine

Sobiv kandidaat on orienteeritud tulemustele ning valmis töötama nii iseseisvalt kui meeskonnaliikmena. Olulisel kohal on aktiivne ja vastutustundlik suhtumine töösse ning hea suhtlemisoskus ja koostöövõime.

Ettevõte pakub

  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Erialast täiendkoolitust
  • Avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi

Lisainfo

Töökoht asub Sakus.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
5. märts 2010
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2010

Põllumajandusamet on Põllumajandusministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, kellel on juhtimisfunktsioon ning kes teeb riiklikku järelevalvet ja kohaldab riiklikku sundi maaparanduse, taimekaitse, taimetervise, sordi, seemne ja taimse paljundusmaterjali, mahepõllumajanduse, väetiste ning aiandustoodete valdkonnas seaduses ettenähtud alustel ja ulatuses.