Infotehnoloogia osakonna otsetoetuste tarkvarade ja geoinformaatika büroo peaspetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma aktiivsesse ja toredasse meeskonda peaspetsialisti, kelle töö sisuks Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Ametis on koguda majasisestelt tellijatelt arendusvajadused, neid analüüsida ja kirjeldada ning osaleda arendustööde tellimisel välistelt arenduspartneritelt.

Peaspetsialist hakkab tegelema hooldus- ja arendusprojektidega, millest esimesed on:
• Java tehnoloogiatel loodud arengutoetuste taotluste (sh e-taotluste) menetlemise infosüsteem
• Sharepointi platvormil baseeruv dokumendihalduse infosüsteem

Otsime inimest, kes ei pelga suhtlemist, tahab õppida ning on valmis töötama nii iseseisvalt kui ka koos meeskonnaga eesmärkide saavutamise nimel. Sobiv kandidaat oskab esitada küsimusi ning defineerida probleeme, näeb seoseid ja erinevaid lahendusvõimalusi, on initsiatiivikas ja kohusetundlik.

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on kõrgharidus (soovitatav IT-alane) või IT-alane kutseharidus, teadmised tarkvaraarenduse metoodikatest ning kogemus tarkvaraarenduse protsessis osalemises analüütikuna või testijana, väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas.

Kasuks tuleb töökogemus tööhaldustarkvaradega (JIRA).

• huvitavat ja arendavat tööd pidevalt arenevas asutuses koos kogenud ja vahvate kaaslastega
• võimalust õppida ning tegutseda hooldus- ja arendusprojektides,
• kaasaegset töökeskkonda ja –vahendeid
• tööalast juhendamist
• kaheksa tunniga piirduvat tööpäeva (8.00-16.30)
• 35 päeva põhipuhkust aastas
• töötasu sõltuvalt senisest töökogemusest 1200-1400€ (bruto)