Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64646

Infotehnoloogia osakonna kasutajatoe büroo peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kasutajate nõustamine infotehnoloogia alastes küsimustes;
  • probleemide registreerimine, lahendamine ja tagasiside korraldamine;
  • töökohtade riist- ja tarkvara seadistamine;
  • riistvara garantii, remondi ja hoolduse korraldamine.

Ootused kandidaadile

  • infotehnoloogiline või telekommunikatsioonialane haridus (võib olla omandamisel);
  • väga hea infotehnoloogia riist- ja tarkvaraliste lahenduste põhimõtete tundmine;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel;
  • väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus, sh oskus eristada olulist ebaolulisest;
  • otsustus- ja vastutusvõime, sh iseseisvus otsuste vastuvõtmisel;
  • võime välja töötada uusi lahendusi;
  • kohusetunne, stressitaluvus ja võime töötada pingelises olukorras;
  • analüüsivõime ja süstemaatilisus;
  • vanus vähemalt 21 eluaastat.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja mitmekesist tööd;
  • kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
  • võimalust enesearendamiseks.

Lisainfo

Kandidaadile tuleb kasuks ID-kaardi ja sellega seotud lahenduste kasutamise kogemus ning eelnev töökogemus infotehnoloogia valdkonnas.

Tööpakkumise number
#64646