Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66707

Infotehnoloogia osakonna juhiabi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- IKT hangete pakkumiste kutsete koostamine ning laialisaatmine,
pakkumiste hindamine
- dokumentatsiooni korrashoid
- dokumentide, kirjade, taotluste jms ettevalmistamine ja/või täitmine
- informatsiooni korrastamine, edastamine ja toimetamine
- koosolekute ja kohtumiste korralduslik ettevalmistamine
- IT osakonna avalike suhete korraldamine
- IT osakonna tööga seotud igapäevaste küsimuste lahendamine
- IT osakonna juhataja poolt antavate jooksvate ülesannete täitmine

Ootused kandidaadile

Kõrgharidus
IKT terminoloogia tundmine
Oskus hinnata üldlevinud IKT seadmete tehnilisi parameetreid
Ettevalmistus või töökogemus juhiabi, asjaajaja või sekretärina
Eesti keele valdamine väga heal tasemel, inglise- ja vene keel suhtlustasandil
Arvuti kasutamise oskus (kontoritarkvara, arvutipõhised suhtlus- ja otsinguvahendid)
Korrektsus, täpsus, suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

Stabiilset töösuhet avalik-õiguslikus organisatsioonis
Mitmekesist ja arendavat tööd
Toimivat meeskonda
Kaasaegset töökohta Tallinna kesklinnas

Tööpakkumise number
#66707

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 8500 - 9500 €/kuus
Kuulutus aegub:
31. mai 2006
Kuulutus sisestati:
9. mai 2006

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem