Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #167939

Infotehnoloogia osakonna juhataja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on ülikooli info-ja kommunikatsioonitehnoloogia osakonna juhtimine läbi mille tagatakse ülikoolile vajalik info-kommunikatsioonitehnoloogiline keskkond ning kaasaegne infotehnoloogiline teenindus struktuuriüksustele

Ootused kandidaadile

- infotehnoloogia-alane või tehniline kõrgharidus
- arvuti kasutamise oskus spetsialisti tasemel, üldteadmised arvutivõrkudest, andmebaasidest, arvutisidest
- seseisvus ja analüüsimisoskus IT probleemide lahendamisel
- heal tasemel eesti ja inglise keele oskus
- hea koostöö-, suhtlemis-, juhendamis-, esinemisoskus, algatus-, otsustus- ja vastutusvõime
- sõbralikkus, sallivus, loovus, hea pingetaluvus

- vastutus- ja vaheldusrikast tööd arenevas kollektiivis ja kaasaegses töökeskkonnas
- enesearendamise võimalusi
- sõbralikku ja professionaalset meeskonda
- paindlikku tööaega

Lisainfo

kasuks tuleb:
- eelnev töökogemus IT valdkonnas
- kutsealane täiendkoolitus

Tööpakkumise number
#167939

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või ametnik
Kuulutus aegub:
16. november 2008
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2008

Maaülikool on ainuke ülikool Eestis, mille õppe-ja teadustegevus hõlmab terviklikult eluks vajalike ressursside säästliku kasutamise ja elukeskkonna säilitamise

Vaata rohkem