Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #295615

Infotehnoloogia nõunik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha põhiülesanded:

  • analüüsida infotehnoloogia mõju privaatsusele ja avaliku teabe kättesaadavusele,
  • koostada nimetatud teemal juhendmaterjale ja anda nõu ning
  • teostada järelevalvet

Ootused kandidaadile

Ametikohal töötamiseks eeldame:

  • bakalaureuse kraadi täppisteaduste alal või magistrikraadi ühiskonnateadustes koos praktilise infotehnoloogia-alase kogemusega,
  • infotehnoloogia ning elektroonilise side valdkonna väga head tundmist,
  • oskust infotehnoloogilisi probleeme lihtsalt ja arusaadavalt selgitada (nii suuliselt kui kirjalikult),
  • eelnevat töökogemust sarnases töövaldkonnas,
  • riigikeele oskust kõrg- ja inglise keele oskust kesktasemel,
  • vanust vähemalt 21 eluaastat,
  • valmisolekut sise- ja välislähetusteks.

Ettevõte pakub

  • tööd väikeses kollektiivis,
  • head töökeskkonda,
  • huvitavat ja arendavat tööd,
  • võimalust kaasa rääkida valdkonna arengus,
  • võimalust saada valdkonna eksperdiks,
  • erialaseid täiendkoolitusi.

Lisainfo

Kasuks tuleb

  • töövaldkonna seadusandluse hea tundmine,
  • B-kategooria juhiluba.

Tööpakkumise number
#295615

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
3. jaanuar 2013
Lisainfo palga kohta:
Palk alates 1600 EUR

Inspektsioon edendab ja kaitseb eraelu puutumatust ning avaliku teabe kättesaadavust. Meie töös põimuvad õigusteadus ja infotehnoloogia, samuti siseriiklik ja rahvusvaheline tegevus.

Vaata rohkem