Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #186580

INFOTEHNOLOOGIA JA REGISTRITE OSAKONNA REGISTRITE TALITUSE PEASPETSIALIST (lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendaja)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded on seotud riikliku teeregistri pidamisega, sealhulgas:
- teeregistri administreerimine, haldamine ja arenduste juurutamine
- ameti kohalike asutuste registripidajate konsulteerimine ja juhendamine
- teeregistris andmetest väljavõtete tegemine ning andmete analüüsimine
- suhtlemine kaardifirmadega ja rahvusvaheliste organisatsioonidega teede andmete edastamisel

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus (soovitavalt infotehnoloogia, geoinformaatika või teedeehituse alane)
- MS Office tarkvaraga (Excel - kesktasemel) töötamise oskus ning teadmised andmebaasidest
- väga hea eesti keele oskus ning inglise keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega
- täpsus ja kohusetundlikkus
- hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
- initsiatiivikus
- tulemustele orienteeritus

Kasuks tuleb eelnev töökogemus GIS tarkvaraga

Ettevõte pakub

- erinevaid enesetäiendamis- ja koolitusvõimalusi
- tööd pidevalt arenevas, avatud ja teotahtelises meeskonnas
- meeldivat ja toetavat töökeskkonda

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV koos kaaskirjaga hiljemalt 19.11.2009 läbi CV-keskuse või Maanteeameti personaliosakonda Pärnu mnt 463A, 10916 Tallinn või e-posti aadressil personal[at]mnt.ee. Kaaskirjas põhjendage muuhulgas, miks soovite kandideerida ja miks sobite just Teie pakutavale ametikohale.
Lisainfo telefonil 611 9318 (registrite talituse juhataja Jaan Ingermaa) või e-posti aadressil jaan.ingermaa[at]mnt.ee.

Tööpakkumise number
#186580

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
19. november 2009
Kuulutus sisestati:
3. november 2009

Maanteeamet on Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, kellel on juhtimisfunktsioon, kes teeb riiklikku järelevalvet ja kohaldab riiklikku sundi ning osutab avalikke teenuseid seaduses ettenähtud alustel ja ulatuses.

Vaata rohkem