Värsked tööpakkumised

Infotehnoloogia eriala kutseõpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 62189

Tööpakkumise number

62189

Töö kirjeldus

Kutseõpetaja ametikoha eesmärk on oma eri- või ametialal luua tingimused teadmiste ja oskuste omandamiseks, kujundada õpilases positiivset eluhoiakut, õpimotivatsiooni ja arendada õpioskusi.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaatidelt eeldame

  • kõrg- või keskeriharidust õpetatavas ainevaldkonnas
  • läbitud kutsepedagoogika kursust (või valmisolek kursuse läbimiseks)
  • erialast töökogemust
  • head suhtlemisoskust
  • arvutikasutamise oskust

Pakume huvitavat ja vaheldusrikast tööd arenevas organisatsioonis.

Lisainfo

Avaldus ja CV saata hiljemalt 24.03. 2006.a. aadressil Kopli 1, Tartu 50115 märgusõnaga „Konkurss“.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
24. märts 2006
Kuulutus sisestati:
13. märts 2006

Tartu Kutsehariduskeskus on Lõuna-Eesti suurim kutse- ja täiendõppekeskus.
Meie missiooniks on pakkuda õppijatele parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja edukaks toimetulekuks läbi elukestva õppe.

Tartu Kutsehariduskeskuses on 280 töötajat ning tasemekoolituses 3000 õpilast.