Värsked tööpakkumised

Infosüsteemide talituse peaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 91267

Tööpakkumise number

91267

Töö kirjeldus

  • Windows platvormi serveritarkvara ning paigaldatud rakenduste administreerimine ja arendus;
  • arvutivõrgu tehniliste parameetrite nõuetele vastavuse kontrollimine ja selle hooldamine;
  • üldkasutatavate IKT vahendite (sh telefonijaam, andmebaasid, serverid ja nende kasutajaliidesed) töö jälgimine ja hooldus;
  • ministeeriumi arvutivõrgu kasutajate tehniline ja tarkvaraline nõustamine ning teenindamine.

Nõudmised kandidaadile

  • soovitavalt infotehnoloogiaalane kõrgharidus;
  • Microsofti sertifikaat (MCP, MCSA või MCSE);
  • vähemalt 2-aastane Windows 2000 ja 2003 Serveri administreerimise töökogemus;
  • vähemalt 2-aastane Windows domeeni/Active Directory installeerimise, administreerimise, veaotsingu töökogemus (kaasa arvatud TCP/IP, DHCP, DNS, RIS);
  • MS SQL Serveri administreerimiskogemus;
  • töökogemus tulemüüride, ruuterite, switchide ja UNIX serveritega;
  • PHP ning XHTML põhjalik tundmine;
  • kasuks tuleb töökogemus GoPro –ga;
  • hea meeskonnatöö- ja suhtlemisoskus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
  • põhjalikke teadmisi IT turvalisusest ja selle haldamisest;
  • kohusetunne, tagajärgede ettenägemisvõime, usaldusväärsus, korrektsus;
  • algatusvõime ja loovus uute lahenduste väljatöötamiseks ning elluviimiseks.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • enesetäiendamise võimalusi;
  • sõbralikku ja arengule suunatud kollektiivi;
  • konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Kandideerijatel palume esitada avaldus koos motivatsioonikirjelduse ja palgasooviga ning curriculum vitae.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
25. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
12. jaanuar 2007