Värsked tööpakkumised

Infosüsteemide hooldusspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 103403

Tööpakkumise number

103403

Töö kirjeldus

Sinu töö saab olema seotud erinevate infosüsteemide administreerimise ja teenindamisega. Kui Sul on varasemaid kogemusi Linuxiga, siis oleks see Sulle suureks plussiks oma töö tegemisel. Samas, kui Sa tunned, et Su varasemad kogemused ei ole võib-olla küll piisavad, kuid on olemas suur soov just Linuxi maailma pisut sügavamalt tundma õppida, siis oleks pakutav töö võib-olla just õige tee Sinu jaoks. Sinuga koos töötaks samade eesmärkide nimel väike, kuid sõbralik ja paindlik meeskond, kes hea meelega aitavad Sul vajaduse korral omandada uusi kogemusi ja tarkusi.

Tööülesanded lühidalt on järgmised:
• Linuxil põhineva vabavaralise Asterisk PBX telefonisüsteemide juurutamine ja hooldamine
• süsteemi kasutajate nõustamine ja konsulteerimine
• klientide IT-alaste probleemide analüüsimine ja lahendamine
• IT-süsteemide paigaldamine ja hooldamine

Nõudmised kandidaadile

• ettevõtlikkus, korrektsus, usaldusväärsus
• arvutite hea tundmine
• valmisolek töötada ka õhtuti ja nädalavahetustel
• loov mõtlemine ja pingetaluvus
• erialase inglise keele valdamine, et iseseisvalt arusaada juhendmaterjalidest
• B-katgooria juhiluba

kasuks tulevad
• elektroonikaalased algteadmised
• vasemad teadmised telekommunikatsioonist ja telefonisüsteemidest
• TCP/IP põhiste arvutivõrkude ülesehituse hea tundmine

Ettevõte pakub

• huvitavat ja arendavat tööd
• vaheldusrikast ja liikuvat tööd noores arenevas arenevas meeskonnas
• nooruslikku ja sõbralikku kollektiivi
• paindlikku tööaega
• panusele ja tulemusele vastavat tasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
11. aprill 2007

AS Nixor AD on üle 10 aasta tegutsenud ja pidevalt arenev infotehnoloogiaettevõte, kelle eesmärgiks on olla peamine IT-partner kaubandus- ja teenindusettevõtetele. Täna pakume IT-alaseid teenuseid ja lahendusi neljale turusektorile: jaekaubandus, laevandus, toitlustus, hotellindus.