Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #642665

Infosüsteemide help-desk tugiisik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- meditsiiniinfosüsteemide lõppkasutajatele igapäevase toe pakkumine, helpdesk
- infosüsteemi kasutajate küsimustele vastamine telefonitsi ja vajadusel vahetult kliendi juures
- veaotsingu teostamine
- tekkinud probleemide lahendamine
- probleemide dokumenteerimine

Ootused kandidaadile

- IT-alane haridus või selle omandamine
- hea suhtlemisoskus
- väga hea eesti keele oskus
- vene keele oskus suhtlustasandil
- hea arvuti kasutamise oskus
- täpsus, korrektsus ja kohusetundlikkus
- arenemis- ja õppimisvõime
- aktiivne ja loov suhtumine töösse
Kasuks tuleb
- eelnev meditsiiniinfosüsteemi kasutamise või klienditoe kogemus

Ettevõte pakub

arendavat tööd kaasaegses töökeskkonnas
arenemisvõimalust
meeldivat töökeskkonda
huvitavat ja mitmekülgset tööd
tööks vajalikke tingimusi
tööks vajalikku koolitust
sõbralikku kollektiivi
tasu vastavalt töötulemustele

Tööpakkumise number
#642665

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
3. märts 2020

Medisoft on vabariigi suurim meditsiini- ja sotsiaalkindlustustarkvara tootev firma. Omame 25 aastast kogemust suurte infosüsteemide ning registrite projekteerimise ja realiseerimise osas, milledele pakume ka tuge, hooldust ja koolitust. Meie eelis teiste tarkvara arendusfirmade ees on valdkonna tundmine ja suur praktiline kogemus hästi töötavate mahukate missioonikriitiliste infosüsteemide arendamisel. Lisaks haiglatele, raviasutustele ja perearstidele, kasutavad meie infosüsteeme ka mitmed ministeeriumid, riigiametid, E-tervise Sihtasutus jt. Sobivale kandidaadile pakume tööd sõbralikus kontoris Tartus, samuti on võimalus töötada kodus, mujal Eestis. Töökeeleks on eesti keel, kuid kasuks tuleb ka inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas.

Vaata rohkem