Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197259

Infosüsteemide arendaja-analüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Äriloogilistele lahendustele IT loogiliste lahenduste loomine
  • väljast tellitavatele IT arendustele lähteülesannete loomine
  • tellitud arenduste tulemuste kontroll

Ootused kandidaadile

Ametikoht eeldab

  • kõrgharidust või selle omandamist (reaalkallak)
  • teadmisi vabavaraliste andmebaaside (PostgreSQL) kasutamisest
  • algteadmisi Oracle-st ja PostGIS-ist
  • teadmisi veebirakendustest, PHP-s programmeerimisest
  • algteadmisi Java-st
  • algteadmisi GIS-i rakendustest ja geoandmebaasidest.

  • vaheldus- ja vastutusrikast tööd oma potentsiaali maksimaalseks ära kasutamiseks
  • väljakutseid oma teadmiste ja oskuste pidevaks arendamiseks
  • eneseteostamise võimalust
  • meeldivat töökeskkonda

Lisainfo

LISAKS HINDAME:

  • keskkonnakaitse põhimõtete ja keskkonnasäästlike eluviiside tundmist

Tööpakkumise number
#197259