Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #141833

Infosüsteemi tehniline arhitekt

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Infosüsteemi nõuetele vastava arhitektuuri disaini loomine ja dokumenteerimine
  • Arenduseks kasutatavate komponentide, raamtarkvara ning disaini mustrite valik ja dokumenteerimine
  • Tehnoloogiliselt keerukate lahenduste leidmine ja esialgne teostamine
  • Infosüsteemi teostamine, tarkvara versioonide üleandmine juurutusmeeskonnale ning installatsiooni toetamine
  • Uute infotehnoloogiliste lahendustega tutvumine ja sobivusel juurutamine

Ootused kandidaadile

  • IT alane kõrgharidus
  • Kogemust .NET või Java platvormidel arendamisel
  • Kogemus ASP.NET, SQL rakenduste ehitamisel ja UML 2.0’s
  • Eesti keele valdamine ja inglise keele oskus
  • Töökogemus IT valdkonnas

Kasuks tuleb:

  • nHibernate ja Spring.net tundmine
  • Veebiteenustel (Web Service) põhineva infosüsteemi arendamise praktiline kogemus
  • Programmeerimiskeele C++, Java või Delphi tundmine

  • Paindlikku ja töötajaga arvestavat organisatsiooni, sh. kodutöö võimalust
  • Erialaseid väljakutseid ja unikaalset võimalust osaleda riigi jaoks oluliste registrite ja infosüsteemide arendamises
  • Õppimis- ja arenemisvõimalusi (nii kodu- kui välismaal)
  • Tegija väärilist töötasu
  • Tulemustasu kaks korda aastas
  • 35-päevast puhkust
  • Sporditoetust

Tööpakkumise number
#141833

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. märts 2008
Kuulutus sisestati:
21. veebruar 2008

Registrite ja Infosüsteemide Keskus on Justiitsministeeriumi valitsemisalas töötav riigiasutus, mille tegevusvaldkonnaks on Justiitsministeeriumi valitsemisala registrite ja infosüsteemide arendamine ja haldamine (sh kohtulike registrite keskandmebaaside pidamine) ning side- ja infotehnoloogiaalaste teenuste pakkumine. Oleme üks suurimaid riigisektori infosüsteemide arendajaid Eestis. Reeglina loome me kõik suuremad infosüsteemid "majas sees" - projektijuhtimisest kuni programmeerimise ja testimiseni. Sellise mastaabiga infosüsteemide loomine nõuab häid ja nutikaid eksperte, andes vastu asendamatu töökogemuse. Hetke peamised arenduskeskkonnad on .NET ning Oracle ADF (Application Development Framework). Üritame arendada oma inimeste taset, võimaldades koolitusi ning osalemist välisprojektides. Suudame tagada väljakutseid ja väärilist töötasu headele ekspertidele!

Vaata rohkem