https://www.cvkeskus.ee/191662

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Infosüsteemi haldur - protsessijuht

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 191662

Tööpakkumise number

191662

Töö kirjeldus

Infosüsteemi haldur-protsessijuht korraldab infosüsteemide ning info- ja kommunikatsioonitehnoloogia rakendamisega seotud arendustegevust vastavalt Politsei- ja piirivalveameti sisulistele vajadustele. Infosüsteemi halduri-protsessijuhi ülesandeks on politsei infosüsteemi Üldosa mooduli töö tagamine, arenduse korraldamine ning koostöö mooduli siduskomponentidega ja nende halduritega.

1. Tagab Politsei infosüsteemi Üldosa nõuetekohase töö ja sisuliste vajaduste esitamise.
2. Kavandab Üldosa ja sellega seotud liideste arendust vastavalt Politsei- ja Piirivalveameti vajadustele ning infosüsteemide arendusplaanidele.
3. Analüüsib ja hindab infosüsteemide lähteülesandeid ja arendusprojekte, vajadusel korraldab nende täiendamise, tagab arendusprojekti kokkusobivuse organisatsiooni üldpildi ja vajadustega.
4. Korraldab Üldosa ja sellega seotud komponentide infomudeli loomist ja hoidmist, teeb koostööd infoarhitektiga ja vajadusel asendab infoarhitekti.
5. Kavandab infohalduse, infovarade ning info- ja kommunikatsioonitehnoloogia rakendamisega seotud protsesse organisatsioonis ning koostab vastavaid juhendmaterjale.
6. Korraldab koostööd valdkondlike arendusbüroodega vastavalt oma töövaldkonnale, nõustab struktuuriüksusi info- ja kommunikatsioonitehnoloogia valdkonnaga ja selle korraldamisega seotud küsimustes.
7. Tagab organisatsiooni vajadustele vastava tõhusa ja tulemusliku koostöö partnerorganisatsioonidega (Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus, Riigi infosüsteemide arenduskeskus jt).
8. Tagab ka korraldab ressursside ja tööde eesmärgipärane planeerimise ning projektide ajaplaanist kinnipidamise vastavalt oma pädevusele.


Nõudmised kandidaadile

 • kõrgharidus või eelnev projektijuhtimise kogemus vähemalt 1 aasta;
 • eesti keele oskus kõrgtasemel;
 • inglise ja vene keele oskus vähemalt kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
 • projektijuhtimise alased teadmised;
 • läbirääkimiste ja meeskonna juhtimise oskus;
 • vastavus avaliku teenistuse seaduses ametnikele kehtestatud tingimustele.


Ettevõte pakub

 • head väljakutset Eesti ühes suurimas avaliku teenistuse organisatsioonis;
 • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
 • õppimis- ja arenguvõimalusi;
 • toetavat kollektiivi ja kaasaaegset töökeskkonda.

Kasuks tulevad:
 • teadmised IKT valdkonnaga seotud projektide juhtimisest (sisupoolelt), ent ei pea olema IKT valdkonna teadmisi.Lisainfo

Ametikoht kuulub Politsei- ja Piirivalveameti koordinatsioonibüroo arendustalituse koosseisu.

Elulookirjeldust kandideerimaks arendusprojektide koordinaator-infosüsteemi halduri ametikohale ootame hiljemalt 08. märtsiks 2010. a. CV Keskuse kaudu või paberkandjal aadressil:
Politsei- ja Piirivalveamet
Personalibüroo värbamistalitus
Pärnu mnt. 139
15060 Tallinn

Ametikoha sisuliste küsimuste korral Raul Savimaa, raul.savimaa[ät]politsei.ee telefon: 612 3090.
Kandideerimist puudutavate küsimuste korral Mai-Liis Kirsipu, e-post: mai-liis.kirsipu[ät]politsei.ee, telefon: 612 3405.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
8. märts 2010
Kuulutus sisestati:
23. veebruar 2010

Alates 1. jaanuarist liitusid politseiasutused, piirivalveasutused ning Kodakondsus- ja Migratsiooniamet, organisatsiooni uueks nimeks sai Politsei- ja Piirivalveamet. Politsei- ja Piirivalveamet on Siseministeeriumi valitsemisalas asuv valitsusasutus, mille piirkondlik struktuuriüksus on prefektuur.