Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #40951

Infosüsteemi analüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Päringute teostamine firmasisestest andmebaasidest
Ettevõttesiseste ja –väliste aruannete genereerimine QlickView abil
Aruandlussüsteemi pidev arendamine
Kasutajate koolitamine ja juhendamine

Ootused kandidaadile

Kõrgharidus või selle omandamine lõppjärgus
Eelnev erialane töökogemus vähemalt 2 aastat
Praktiline programmeerimiskogemus
Erinevate andmebaaside ja keskkondade tundmine (sh. SQL, Progress, Scala)
Analüüsivõime ja loogiline mõtlemine
Planeerimisoskus
Hea eneseväljendusoskus ja orienteeritus meeskonnatööle
Täpsus ja korrektsus

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda ja meeldivaid töökaaslasi
Erinevaid täiendkoolitusi

Tööpakkumise number
#40951