Värsked tööpakkumised

Infospetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 85180

Tööpakkumise number

85180

Töö kirjeldus

Avalike suhete osakonna loodava infokeskuse infospetsialisti põhiülesanneteks on linnavalitsuse ja linnavolikogu ametliku informatsiooni kogumine ja edastamine, linnaelanike nõustamine asjaajamisküsimustes, dokumentide vastuvõtt infokeskuses ning linnavalitsuse avalike suhete osakonna tehniline teenindamine.

Nõudmised kandidaadile

  • keskharidus;
  • tahe töötada klienditeenindajana;
  • vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil;
  • hea arvutikasutamisoskus;
  • hea suhtlemis- ja väljendusoskus;
  • positiivne ellusuhtumine ja hea pingetaluvus.

Kasuks tuleb:
  • töökogemus kohalikus omavalitsuses;
  • töökogemus klienditeenindajana,
  • teadmised asjaajamise korraldamisest;
  • elav huvi Tartu linna hea käekäigu vastu;
  • kõrgharidus.

Ettevõte pakub

  • kaasaegseid töövahendeid ja –keskkonda;
  • erialaseid koolitusi.

Lisainfo

Kandideerimiseks esitada avaldus ja elulookirjeldus hiljemalt 1. detsembriks 2006. a Tartu Linnavalitsuse linnakantseleisse, Raekoja plats 9,Tartu, 51004

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
1. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
13. november 2006