Värsked tööpakkumised

Infospetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 117612

Tööpakkumise number

117612

Töö kirjeldus

Avalike suhete osakonna infokeskuse infospetsialisti põhiülesanneteks on linnavalitsuse ja linnavolikogu ametliku informatsiooni kogumine ja edastamine, linnaelanike nõustamine asjaajamisküsimustes ning dokumentide vastuvõtt infokeskuses.

Nõudmised kandidaadile

• keskharidus;
• tahe töötada klienditeeninduse valdkonnas;
• vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil;
• hea arvutikasutamisoskus;
• hea suhtlemis- ja väljendusoskus;
• positiivne ellusuhtumine ja hea pingetaluvus.

Kasuks tuleb:
• varasem töökogemus kohalikus omavalitsuses;
• teadmised asjaajamise korraldamisest;
• elav huvi Tartu linna hea käekäigu vastu;
• kõrgharidus.

Ettevõte pakub

• kaasaegseid töövahendeid ja –keskkonda;
• erialaseid koolitusi.

Lisainfo

Kandideerimiseks esitada avaldus ja elulookirjeldus hiljemalt 15. augustiks 2007 Tartu Linnavalitsuse avalike suhete osakonna aadressile Raekoja plats 9,Tartu, 51004

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik või hooajatöö
Kuulutus aegub:
15. august 2007
Kuulutus sisestati:
31. juuli 2007