Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63167

Infosekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • müügikeskuse klientide abistamine
  • klientide teavitamine pakutavatest toodetest ja teenustest
  • telefonikõnede vastuvõtmine ja suunamine vajalikule numbrile, vajadusel teadete vastuvõtmine ning edastamine

Ootused kandidaadile

  • väga hea suhtlemisoskus
  • inglise ja vene keele oskus
  • arvuti kasutamise oskus
  • kesk-või kesk-eriharidus
  • teadma dokumeniohje põhitõdesid
  • soovituslikult B-kategooria autojuhiload

Ettevõte pakub

  • kaasaegseid töötingimusi uue sisseseadega autokeskuses
  • konkrentsvõimelist palka
  • sõbralikku ja professionaalset meeskonda
  • koolitust

Tööpakkumise number
#63167