https://www.cvkeskus.ee/60709

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60709

Infosekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klientidele informatsiooni vahendamine reisiterminalis ja telefoni teel


Ootused kandidaadile

keskharidus
eesti keele oskus kõrgtasemel
inglise keele oskus kõrgemal kesktasemel
vene keele oskus kesktasemel


Ettevõte pakub

vahetustega tööd
kaasaegset töökeskkonda
võimalust sooritada praktika


Tööpakkumise number
#60709
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Infosekretär
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!