https://www.cvkeskus.ee/25783

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Infosekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 25783

Tööpakkumise number

25783

Töö kirjeldus

Sekretäri töökohustusteks on igapäevane sekretäritöö kontoris, majasisese informatsiooni vahendamine, telefonidele vastamine ja klientide kõnede suunamine, posti registreerimine ja kirjadele vastamine,dokumentide arhiveerimine, külaliste vastuvõtmine ning heade kliendisuhete hoidmine.


Nõudmised kandidaadile

Sekretäriks sobib kandidaat, kes omab erialast keskeriharidust, sekretäri kvalifikatsiooni või töökogemust sekretärina.
Kandidaadilt eeldame vene ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas, head suhtlemisoskust, iseseisva töö korraldamist ning soovi töödada meeskonnas.

Vajalik on hea arvuti kasutamise oskus ja juhilubade olemasolu.


Ettevõte pakub

Stabiilsust, arenguvõimalusi pakkuvaid sisekoolitusi, isiklikku arengut firmas.


Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. detsember 2003
Kuulutus sisestati:
12. detsember 2003

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS Wendre on üks juhtivatest kodutekstiili tootjatest Euroopas. Ettevõte asutati 1935. aastal ning asub Vändras. Wendre on spetsialiseerunud põhiliselt, tekkide, patjade, tepitud toodete, madratsi-ja voodikatete tootmisele. Ettevõte ekspordib oma toodangust kuni 95 %. AS Wendre 2002 aasta käive oli 377,3 miljonit ja kasum 59,8 miljonit krooni. Wendres töötab hetkel 450 töötajat. Ettevõte on sertifitseeritud ISO 9001 -2000 alusel.

Lisainfo Internetis www.wendre.ee

Lähiaastatel on plaanis oluliselt suurendada oma käivet ning seoses sellega ka tootmis- ja ladustamispindasid. 2004. aastal alustab Wendre Pärnus uue tootmishoone ehitamist. Uute kaasaegsete ja heade töötingimustega tootmishoonest jõuab toodang ( padjad,tekid) ostjateni 2005.aastal.
Seoses tootmismahu kiire kasvuga võetakse konkursi korras ( esialgne väljaõpe ning töökoht Vändras kuni uue hoone valmimiseni Pärnus) tööle uusi liikmeid.