Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197970

INFOSEKRETÄR-BÜROOJUHT (TÄHTAJALINE)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- juhtkonna assisteerimine
- büroo haldamine ja varustamine, kontoritehnika toimimise tagamine
- müügisalongi klienditeenindus, selle tõhustamine ja müügipersonali abistamine
- sisseostetavate bürooteenuste haldamine
- maja külaliste teenindamine
- firma sise-ja väliskommunikatsiooni haldamine
- kvaliteedijuhtimissüsteemi ISI 9001:2008 ajakohasena hoidmine, täiendamine, auditeerimine
- liiklus-, ja kaskokindlustuse müük ja vormistamine klientidele

Ootused kandidaadile

- omandatud spetsialisti kvalifikatsioon antud valdkonnas
- töökogemus vähemalt 2 aastat
- teadmised ja kogemused kvaliteedijuhtimissüsteemist (ISO 9001:2008)
- loovus, analüüsi- ja algatusvõime
- kohusetundlikkus
- avatus, aktiivsus ja väga hea suhtlemisoskus
- vene ja inglise keele oskus suhtlemistasandil

Ettevõte pakub

- huvitavat tööd Renault esinduskeskuses
- kaasaegset töökeskkonda
- tööle väärilist tasu
- professionaalset ja toredat kollektiivi

Tööpakkumise number
#197970

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
31. mai 2010
Kuulutus sisestati:
21. mai 2010

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem