Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #630839

Infoseire spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

MILLINE ON TÖÖ, MIS SIND OOTAB?

 Sa kogud informatsiooni kasutades selleks tipptasemel tehnoloogiat
 Sa analüüsid kogutud infot ja otsid välja olulise, kasutades selleks spetsiifilisi töövahendeid ja meetodeid
 Sa osaled kogutud informatsiooni põhjal temaatiliste ülevaadete ja analüüside koostamises
 Sa hindad kogutud andmete väärtust ning annad soovitusi tehnoloogia tõhustamiseks

Nõudmised kandidaadile

MILLISED SINU TEADMISED JA OSKUSED ON OLULISED?

 Sa tunned huvi maailmas toimuva vastu
 Sulle meeldib otsida, analüüsida ja sünteesida infot ning leida seoseid infokildude vahel
 Sul on tehnilist taipu
 Sul on kõrgharidus või selle puudumisel varasem töökogemus informatsiooniga ümberkäimise vallas (soovitavalt infoteaduste, ajakirjanduse, ühiskonnateaduste, kommunikatsiooni erialal)
 Sa oskad erinevaid võõrkeeli:
vene ja inglise keele oskus B2 tasemel (sisu mõistmine C1 tasemel);
kasuks tuleb teis(t)e keel(t)e oskus – saksa keel, hiina keel, araabia keel, ukraina keel, läti keel jne.

Ettevõte pakub

MIDA SULLE PAKUME?

 Võimalust panustada Eesti ning NATO turvalisusse
 Toetust sõbralikelt ja asjalikelt kolleegidelt
 Spetsiifilisi koolitusi sh ka väljaspool Eestit
 Teadmistele, oskustele ja tulemustele vastavat õiglast töötasu
 Puhkust 35 kalendripäeva aastas
 Spordikulude hüvitamist

Tööpakkumise number
#630839

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1800 €/kuus
Kuulutus aegub:
20. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
6. detsember 2019

Kaitseväe värbamiskeskus tegeleb personali värbamisega Kaitseväele. Kaitsevägi on sõjaväeliselt korraldatud valitsusasutus Kaitseministeeriumi valitsemisalas. Kaitseväe peamine ülesanne on tagada valmisolek riigi kaitsmiseks sõjalise tegevusega.

Vaata rohkem