https://www.cvkeskus.ee/87870

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Informatsiooni-koordinaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 87870

Tööpakkumise number

87870

Töö kirjeldus

AS FORS MW pakub väljakutseid esitavat tööd isikule, kes soovib muuta kasutajate igapäevaelu kergemaks ja nauditavamaks. Et olla edukas, peab meil alati leiduma kirge ja julgust otsida uusi ideesid, lisaks olemasolevatele lahendustele, teenustele ja töömeetoditele. Töö nõuab palju, aga pakub ka samaväärselt vastu nii konkurentsivõimelise ja motiveeriva palgasüsteemi kui arenemisvõimaluste näol. Töö hõlmab palju erinevaid ülesandeid, kuid põhilised ülesanded, mille eest töötaja vastutab, on: juhendite koostamine ja värskendamine, veebilehtede administreerimine ja arendamine ning ka fotode tegemine ja piltide töötlemine. Tööle asudes teed tihedat koostööd meie turu- ja informatsioonijuhiga.


Nõudmised kandidaadile

Me hindame töötajate algatusvõimet ja ettevõtlikku suhtumist. Otsime töötajat, kes püüdleb muutuste ja arengu poole. Sa pead olema valmis väljakutseid vastu võtma, neid loominguliselt lahendama ja nendest ka õppima. Vajalik on hea MS Office rakenduste ja graafikaprogrammide tundmine; samuti hea inglise (kontserni töökeel), eesti ja vene keele oskus. Kasuks tulevad tehnilised teadmised, kuid need pole nõutavad.


Ettevõte pakub

AS FORS MW pakub sõbralikku töökeskkonda pidevalt arenevas globaalses kontsernis. Töökoht asub Saue linnas Tallinna külje all. Meie palgasüsteem on konkurentsivõimeline ja motiveeriv. Töökohustusi tutvustab ja selgitab eelmine vastutav töötaja, kes on asunud täitma kontsernis uusi tööülesandeid, kuid töötab endiselt Sauel. Fors MW pakub ka puhkust ilusal suveajal.Lisainfo

Palun saatke töökohale kandideerimiseks meile oma ingliskeelne CV koos palgasooviga.


Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
7. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
7. detsember 2006

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS Fors MW on Rootsi omanike ja juhtkonnaga eestimaine kontsern, mille peakontor koos tehasega asub Sauel. Kontsern on Euroopas peatöövõtjana juhtiv põllumajandus- ja metsandusmasinate tootja. Siin arendatakse, toodetakse, turustatakse ja müüakse masinaid rahvusvahelises keskkonnas. Meie kaubamärkideks on FARMA, BIGAB ja NIAB.