Värsked tööpakkumised

Informaatika õpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 108327

Tööpakkumise number

108327

Töö kirjeldus

Kõrgharidus, soovitav eelnev töökogemus antud valdkonnas, hea meeskonnatöö oskus, hea suhtlemisoskus, oskus töötada eri vanuseastmes õpilastega,motiveeritus ja soov areneda edasi läbitud täiendkoolitused, arvutikasutamise hea oskus

Nõudmised kandidaadile

Meeldiv kollektiiv, head täiendkoolitusvõimalused, meeskonnatöö.

Pakume head koormust, palga läbirääkimisvõimalusi, rühma tunde

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. mai 2007
Kuulutus sisestati:
14. mai 2007

Tallinna Tehnikagümnaasium on Tallinna Tehnikaülikooli baaskooliks alates 1989 aastast. Oleme gümnaasium, õpilaste arv on 900 piires. Asume Mustamäel, looduskaunis kohas Lepistiku pargi taga. ootame oma kollektiivi toredaid ja ettevõtlikke õpetajaid