Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #21247

Informaatik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põllumajandusministeerium otsib haldusosakonna informaatikabüroo peaspetsialisti.

Informaatikabüroo peaspetsialisti ametikoha põhiülesanneteks on:
- töökohaarvutite ja serverite paigaldamine ja konfigureerimine ning töökorra tagamine;
- ministeeriumi serverite ja töökohaarvutite hoolduse ja remondi korraldamine ja koordineerimine;
- ministeeriumisisese võrgusüsteemi administreerimine ja korrashoid;
- ministeeriumis kasutatava üld- ja rakendustarkvara paigaldamine, seadistamine ja hooldamine;
- ministeeriumis kasutatavate operatsioonisüsteemide paigaldamine, seadistamine ja hooldamine: MS-Windows 98, NT, 2000 Server ja Professional, Linux.

Ootused kandidaadile

- IT alane haridus ja töökogemused
- head teadmised Microsoft’i operatsioonisüsteemidest ja Linux’ist
- teadmised internetilahenduste rakendamisest
- hea inglise keele oskus
- korrektsus, täpsus, järjekindlus, püsivus.

Ettevõte pakub

- kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
- enesearendamise võimalusi;
- avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi.

Tööpakkumise number
#21247
Informaatik