Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60804

Infoosakonna peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kasutajate arvutialaste probleemide lahendamine.
Riist- ja tarkvara paigaldus ning hooldus.

Ootused kandidaadile

Infotehnoloogia alane haridus või vastav töökogemus.
Operatsioonisüsteemi Windows ja üldlevinud kontoritarkvara tundmine.
Hea pingetaluvus ja otsustusvõime.
Hea suhtlemisoskus.
B kategooria autojuhilubade olemasolu.

Kasuks tuleb:
Microsofti serverirakenduste tundmine
programmeerimiskeele SQL tundmine
Linux operatsioonisüsteemi tundmine

Ettevõte pakub

avalikus teenistuses ettenähtud soodustusi
erialast täiendkoolitust
kaasaegseid töötingimusi

Lisainfo

Töökoht asub Sakus.

Tööpakkumise number
#60804