Värsked tööpakkumised

Infomüügispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 39133

Tööpakkumise number

39133

Töö kirjeldus

Infowebi AS otsib oma Tartu müügimeeskonda esinduslikke ja arukaid inimesi, kes oma aktiivse ja entusiastliku loomu ning õppimisvõime tõttu on sobilikud täitma infomüügispetsialisti töökohustusi.

Nõudmised kandidaadile

• soovid laiendada oma silmaringi ärimaastikul, suheldes aktiivselt firmajuhtidega;
• Sulle sobib liikuv ning rutiinivaba töö, sest oled iseseisev ja efektiivne tööaja planeerija;
• Sul ei ole probleeme inimestes usalduse tekitamise ja veenmisega;
• omad teadmisi müügitehnikast või oled valmis ennast sellel alal täiendama;
• oskad kasutada arvutit ning ei jää hätta vene keeles suheldes;
• suudad ka pingelistel päevadel olla tasakaalukas, kuna pingetaluvus on üks Sinu tugevaid isikuomadusi;
• oskad seada eesmärke ning tahad nende poole püüelda;
• oled järjekindel ja tulemustele orienteeritud, kuna oled huvitatud heast palgast;
• Sulle on oluline töötada mõnusas ja heatahtlikus meeskonnas

• huvitavat ja liikuvat tööd, mis loob võimalusi ennast iga päev proovile panna ja saavutada;
• mõnusat töökeskkonda ja positiivseid ning edumeelseid töökaaslasi;
• tubli töö saab väärilise tasu, seega pakume rõõmurohkeid palgapäevi;
• stabiilselt heade müügitulemuste eest tunnustust, preemiat, ametiautot jpm;
• erialast koolitust.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. jaanuar 2005
Kuulutus sisestati:
5. jaanuar 2005
Brutopalk:
Alates 3000 kuni 25000 EEK kuus

INFOWEBI AS on asutatud 1998 aastal. Meie äriportaal infoweb.ee on kasvanud juhtivaks juhatava meedia teenust pakkuvaks keskkonnaks internetis ja meie andmebaas sisaldab infot enamiku Eesti asutuste ja ettevõtete kohta. Oleme aastatega toonud turule mitmeid uusi ja kaasaegseid toodeteid ning jätkame kiires arengusuunas ka tulevikus.