Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197630

Infomeedia spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-taustauuringud
-kliendibaasi haldamine
-turu-analüüs

-aktiivne müük
-klientide nõustamine
-pakkumiste koostamine

Ootused kandidaadile

- vanus alates 25
- lai silmaring
- müügikogemus
- eesti keele oskus väga heal tasemel
- vene keele oskus
- autokasutamise võimalus

Ettevõte pakub

- meeldivat töökeskonda
- koolitust
- püsitasu + tulemustasu

võimalikud erinevad kompensatsiooni paketid

Lisainfo

Infomeedia spetsialist asub tööle Tallinna müügiosakonda. Tööks vajalikud töövahendid (arvuti, telefoni jne). Saab enda hallata juba olemasoleva kliendibaasi ja
tööpiirkonna.

Tööpakkumise number
#197630

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 8000 - 16000 €/kuus
Kuulutus aegub:
25. mai 2010
Kuulutus sisestati:
18. mai 2010

Infoweb.ee on tuntud infoteenuste pakkuja internetis juba aastast 1998. Meie eesmärgiks on pakkuda parimat ja edumeelset B2B ja
B2C infoavaldamise võimalust.

On oluline, et iganädalaselt meie portaali 30000 erinevat kasutajat leiaksid pakutavate ettevõtete seast üles just selle õige ja parima, keda nad
otsima tulid!

Kes on Infomeedia spetsialist?

Sa oled haritud ja elukogenud inimene, kellel on tahet ja julgust suhelda eesti ettevõtjatega. Aidata neil teha õigeid otsuseid
erinevate reklaami pakkujate vahel. Pakkuda infowebi tooteid, veenda, argumenteerida ja kõige lõpuks vormistada leping.

Infomeedia spetsialistina oled sa ühes isikus nii konsultant, nõustaja kui ka müügimees!

Meie toote valikus on:

- infoavaldamise võimalus infoweb.ee äriportaalis

- väliskontakte vahendav portaal estoniantrade.eu
- interneti reklaami kampaaniad

- kodulehtede kujundamine ja loomine ( http://www.veebivend.eu/ )

- domeenide registreerimine ja haldamine

Vaata rohkem